Hakkımızda

Hala gelişmekte olan kripto para piyasaları hakkında bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak faydalı olmak için sitemizi 2017 yılında üç kişi kurduk. Sitenin kurucu ekibinde ise webmaster, yazılım mühendisi ve girişimci bir üniversite öğrencisi var.

Airdrop’ların revaçta olduğu şu son günlerde birçok airdrop’a başvurduk ve birçok airdrop aldık. Bunlardan da (özellikle eCASH ve LTG olmak üzere) güzel paralar kazandık.

Amacımız bilgi birikimimizi paylaşırken herkesin kazanmasını sağlamak, aynı zamanda İngilizce olarak yayınlanan airdrop başvurularının gereklerini Türkçe yazarak İngilizce bilmeyen kişilere de yardımcı olmaktır. Ayrıca sadece airdrop paylaşmak değil, aynı zamanda airdrop başvurularını yaparken ihtiyacınız olan bilgileri de öğretmeyi hedefliyoruz.

İlerleyen zamanlarda ise sitemizi geliştirerek güncel kripto paraları takip edebilir, son dakika haberlerine ulaşabilir, kripto paralar hakkında analizlerimizi okuyabilir yada kripto paralar hakkında temel bilgileri edinebilir hale geleceksiniz.

 

Telegram grubumuz: https://t.me/kriptotakipairdrop

Twitter adresimiz : https://twitter.com/Kriptotakip

İletişim:kriptotakipcom@gmail.com

 

Emeklerimize karşılık bağış yapmak isteyen olursa:

ETH cüzdanımız : 0xC43CF3159a361180Ac71337EdB0B9692c79Cf117

BTC cüzdanımız : 1DQdQ1Mz2iuLNUTsfY1tRenzmTFWWAc6bB