Waves Hakkinda

  • Neredeyse her gün yeni bir ICO ya da yeni bir kriptopara ​​yeni bir vizyon ile ortaya çıkıyor.
  • Kripto varlıkları satın almak ve satmak birçok ülkede kolay değildir, borsalar araciligiyla yapilan islemlerde kimlik doğrulama işlemi zorunludur.

Tüm bu sorunlari ortadan kaldırmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için Waves adlı bir blok köprü platformu olusturuldu. Ilk olarak fiyatlardan bahsetmek gerekirse, Haziran 2016da Waves birim fiyati 0.7$ iken su anda ( 7 Kasim 2017 ) 3.59$ dolar seviyesindedir, bir sene icindeki %500luk artis gozardi edilmeyecek bir kazanim saglamistir. Diger bircok altcoine kiyasla yeterli yukselis henuz saglanmasa da ozellikle waves yatirimi yapan cok sayidaki yatirimci beklenti ve destegi ile Waves fiyatlarinin onumuzdeki gunlerde cok daha yuksek fiyatlara cikacagi ongorulmektedir.

Waves özel belirteçler oluşturmanıza olanak tanır; bu da kendi kriptolarınızı başlatabileceğiniz anlamına gelir Ayrıca, cüzdanınızda USD / EUR / CNY gibi entegre fiat para birimi ağ geçitleri ile sağlanacağı için ticareti de rahattir.

Yoğun şifreleme kodlamasına tabi olmadan projelerinizi birkaç dakika içinde tüm dünyadan finanse edebilmek için ICO’ları başlatabilirsiniz. Bu, hayatı kolaylaştıracak yeni girişimler ve topluluk destekli projeler için yeni bir dönem açacaktır.

Waves çeşitli borsalarda gerçek dünya ticareti olan bir değere sahiptir.

– WavesDex 

BTC / ETH gibi merkezsizleştirilmiş varlıkları merkezi borsalarda tutmanın ne kadar ironik oldugu ortadadir. Ayrica merkezi borsalarda islem yaparken kimlik onaylama zorunlulugu da coinlerin varolus amaclarindan biri olan anonimligi tamamen ortadan kaldirmaktadir.

 Merkeziyetçi olmayan  varlıkları merkezi olmayan borsalarda tutmak ve değiştirmek mantıklı değil mi ?

WavesDex, Waves blok zincirinde yerleşik merkezileştirilmiş bir alışveriş merkezidir. Kullanıcıların BTC / ETH / etc’yi ticaret yapmalarını sağlar. Waves (veya Waves platformunda yayınlanan diğer varlık tasvirleri) karşılığında.

Tarayıcınıza Lite cüzdan veya Chrome uzantısını yükleyerek WavesDex’i kullanabilirsiniz .

– Akilli Sozlesmeler

Waves te  akıllı sözleşmeler ethereum da olduğu kadar karmaşık değildir . Karmasik olmayan, ancak güçlü ve güvenli olanlardır.

– Kisisel Kripto Olusturma

Waves platformunda bir dakika içinde kendi özel simgelerinizi veya kripto para birimlerini yapabilirsiniz. Bunu yapmak için en az 1 WAVE belirteci gerektirecektir.

Token vermek için hangi adin verilmesi gerektiğine ve ne kadar kaçıncı fraksiyon tutacağınıza karar verebilirsiniz.

– Fiat Ağ geçitleri

USD / EUR / CNY gibi Fiat Geçit Yolları, bir bankaya yatırılabilecek “gerçek” para için Waves platformunda (veya BTC / ETH gibi başka şifreleme imkânları) verilen herhangi bir simgeyi değiştirmenize izin verir.

– Her iki dünyanın en iyisi ( Merkezi ve merkezi olmayan )

Kriptoparadan kriptoparaya fiat veya fiat arasındaki tüm işlemler Waves blok zincirine kaydedilecektir. Bu, her iki dünyanın en iyisini karıştırmak gibi (yani merkezileştirilmiş sistemler ve merkezi olmayan sistemler).

Waves arkasında takım

# 1 Sasha Ivanov – CEO ve Kurucu

Bir fizikçi olan Sasha, ödeme sistemleri yazılım geliştirmede yer almıştır. Blokzincir teknolojisi ile ilk anlık sifreleme degis-tokusu  coinomat.com’u başlattı.

# 2 Martin Spodymek  – Başkan Topluluk Yöneticisi

Martin bir mühendis ve blok zincir teknolojisi ve kriptografi ile ilgilenmektedir.

# 3 Alexey Kiselev  – Arka Uç Geliştirici

Alexey, 8-bit işlemcileri programlamaya başlayan tutkulu bir programcı. Moskova Devlet Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu.

# 4 Sergey Ishchenko  – Ön Uç Geliştirici

Sergey, on yılı aşkın deneyimi ile Java konusunda uzmanlaşmış bir yazılım mühendisi. Waves projesindeki ana sorumluluğu Lite İstemci geliştirme ve Dağıtık Ekip Koordinasyonu’dur.

Üretilecek toplam Wavessayısı

Waves ICO dönemi 12 Nisan 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri ​​arasında gerçekleşti. Bu ICO sırasında 16.436.095 USD (30.096.7 BTC’ye denk) yükseldi.

ICO Yatırımcıları Tahsis edilen 85 Milyon
ICO öncesi 1 Milyon Tahsis Edildi
Post-ICO ödülleri 1 Milyon Tahsis Edildi
Stratejik ortaklıklar ve destekçiler Tahsis Edilen 4 Milyon
Kalkınma ve Pazarlama Ayrılan 9 Milyon
Toplamda 100 milyon

Piyasa değeri

WAVES’in toplam dolaşımdaki arzı 100 milyon tokendir ve her birimin şu anki fiyatı 3.59 $ olup, pazar kaplamasını yaklaşık 359 milyon $ yapar (bu yazı anında).

Popüler Waves Cüzdanlar

 

WAVES TAKIM UYELERI :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.